www.cvonline.hu
Hegesztő - INTS/NYK/098

Nyíregyházi partnercégünk bővüléséhez keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Hegesztő

Feladatok:

  • fémelemek egymáshoz hegesztése a megfelelő eljárással
  • munka-, tűz-, és a környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • CO és/vagy AWI hegesztésben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • munkábajárás támogatása
  • multinacionális környezet

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Építés / Ingatlan, Hegesztő, Szakmunka / fizikai munka
Régió Nyíregyháza
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő