www.cvonline.hu

Hegesztő - Győr (Referenciaszám: OE-1180)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.30.
Hirdetés azonosító: 926543

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • CO hegesztői végzettség, valamint CO hegesztésben szerzett tapasztalat

Előny:

  •          Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  •          Komissiózó kocsik hegesztése

A munkáltató ajánlata:

  •          Azonnali munkába állási lehetőség
  •          Teljes munkaidős munkaviszony
  •          Versenyképes bérezés
  •          Egy műszakos munkarend

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fémiparban tevékenykedő partnercége számára keres hegesztő pozíció munkavállalókat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az kivalasztas@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1180-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 36 20 331 18 01-es telefonszámon, vagy személyesen Győrben az Attila utca 6-os szám alatt.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő