www.cvonline.hu

Hegesztő és Lakatos munkakör (Zalaegerszeg)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.10.
Hirdetés azonosító: 946335
lejárt

Hegesztő és Lakatos munkakör Zalaegerszegen!

Partnercégünk lemezmegmunkálással foglalkozik, az egyedi alkatrészek gyártásán át, egészen a szériagyártásig.

Feladatok:

  • Félkész alkatrészek gyártása
  • Elemi műveletek elvégzése
  • Termékek szállításra történő elkészítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hegesztésben és/vagy lakatos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, rendezett munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör és csapatszellem
  • Havi fix jövedelem+műszakpótlékok
  • Megbízhatóság

A munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu