www.cvonline.hu

HEGESZTŐ és FINISHELŐ

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizel.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  az alábbi pozícióba keres munkatársat:

FELADATOK és ELVÁRÁSOK:

  • Gázszigetelésű tartályok hegesztése, a hegesztővarok eldolgozása, egyengetése
  • Szakirányú szakiskolai, szakközépiskolai/technikumi végzettség és a fenti feladatokban, munkakörben szerzett gyakorlat
  • AVI és AFI minősített hegesztővizsga ( 3 mm-es lemezvastagságig)
  • Hegesztés sablonon
  • 3 műszakban (esetleg folyamatos műszakban) történő munkavégzés

KÉPESSÉGEK

  • Precíz munkavégzés
  • Igényesség a munkakörnyezet rendjének fenntartásában, fejlesztésében
  • Alkalmazkodóképesség és rugalmasság

BÉREZÉS:

  • Fix besorolási bér
  • Cafetéria-rendszer
  • Munkaruha-csomag
  • Munkába járás térítése egyéni feltételek szerint

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Jelentkezését eljuttathatja az alábbi elérhetőségeken keresztül

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, juttassa el pályázatát e-mailben vagy postán illetve a cég portáján elhelyezett jelentkezési lap kitöltésére is lehetősége van.

Cím:

Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. (6090 Kunszentmiklós, Kossuth L. utca 60.)

Fax: 06 76 551 204,

Helyek Bács-Kiskun
Fejér
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő