www.cvonline.hu

Hegesztő - Csót

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Csóton dinamikusan fejlődő partnercégünk jelentős növekedés miatt munkatársakat keres HEGESZTŐ  munkakörben!

Feladatok:

  • Argon-hegesztés hozaganyaggal és hozaganyag nélkül
  • CO hegesztési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Alapos, 2 hetes betanulás után önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend és esetenként hétvégi munkavégzés vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • Műszaki végzettség előnyt jelent (hegesztő, gépszerelő, autószerelő, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag
  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, jelentkezzen a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a +36-20 298 7244-es telefonszámon!

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés