www.cvonline.hu

Hegesztő - Csót

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat csapatában dolgozni? MInőségi üzletberendezéseket gyártó vállalathoz keresünk

Hegesztő kollégát!

Feladatok:

  • Argon-hegesztés hozaganyaggal és hozaganyag nélkül

  • CO hegesztési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Jó kézügyesség

  • Alapos, 2 hetes betanulás után önálló, pontos, precíz munkavégzés

  • Több műszakos munkarend és esetenként hétvégi munkavégzés vállalása

  • Tanulási hajlandóság

  • Műszaki végzettség előnyt jelent (hegesztő, gépszerelő, autószerelő, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag

  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, jelentkezzen a E-mail cím megjelenítése e-mail címen vagy a +36-20 298 7244-es telefonszámon!

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014