www.cvonline.hu

Hegesztő, csiszoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1060150

Alsózsolcai partnerünkhöz keresük munkatársakat azonnali kérdéssel!
Feladatok:

  • Hegesztési feladatok ellátása CO2, AWI, AFI eljárások szerint,
  • Kézi anyagmozgatás.

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (CO2, AWI, AFI hegesztői szakmunkás bizonyítvány vagy szaktanfolyam),
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga,
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és hegesztési gyakorlat,
  • Ponthegesztői és csaphegesztői tapasztalat előny,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Multinacionális környezet,
  • Utazási támogatás.

  • Amennyiben megfelel mindezen elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Miskolc