www.cvonline.hu

Hegesztő (Bodensee) (INTS/DK/014)

  • A hirdetés 208 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Hegesztő (Bodensee) – INTS/DK/014

Munkavégzés helye:

• Bodensee környéke

Feladatok:

• MAG hegesztés, munkadarabok összeszerelése

• Hegesztési utasításban előírt beállítási paraméterek ellenőrzése

Elvárások:

• (MAG) hegesztő tapasztalat, képesítés

• Műszaki rajz olvasása

• Középszintű német nyelvtudás (B1)

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

• Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

• Azonnali munkakezdés

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség

• Németországi bejelentés

• Versenyképes fizetés

• Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát e-mail címünkre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013