www.cvonline.hu

Hegesztő (AWI,AFI)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 694412
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal Zala megyei (Nagykanizsai) partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • AWI,AFI hegesztés,munkadarabok összeszerelése
  • a hegesztő berendezések heti rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, tisztítása és a kisebb mechanikai alkatrészcserék elvégzése.
  • a hegesztő sablonok rendeltetésszerű használata és rendszeres karbantartása, a hiányosságok azonnali jelentése a műszakvezetőnek
  • a számára előírt védőfelszerelések rendeltetésszerű használata
  • a minőségügyi rendszerrel kapcsolatos előírások, technológiák és utasítások betartása
  • a hegesztési utasításban előírt beállítási paraméterek ellenőrzése

Elvárások:

  • szakírányú  hegesztői végzettség
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • fentiek szakvizsga papírokkal kell igazolni

Előnyt jelent:

Nagykanizsa és környéki lakhely

Várjuk jelentkezését Link megjelenítésekövetően

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!