www.cvonline.hu

HEGESZTŐ (7067)

  • A hirdetés 792 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Elvárások:
•Legalább alapfokú végzettség (8 ált.)
•Hegesztésben szerzett gyakorlat
•Fémipari vagy hegesztői végzettség előny
•Precizitás, megbízhatóság

Feladatok:
•Hegesztési paraméterek beállítása
•Vastag vagy vékony lemezek hegesztése
•Az elkészített termékek, hegesztési varratok minőségellenőrzése

Előny:
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Tapolca

Munkaidő: 6-14, 14-22

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet, önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a 70-984-0058-as telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857