www.cvonline.hu

HEGESZTŐ (6389)

  • A hirdetés 730 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársakat keresünk, - csóti munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe:
HEGESZTŐ
(3 műszakban)

Elvárások
•szakirányú hegesztő végzettség,
•hegesztői minősítés,

Követelmények:
DIN EN 287-1:2011-11, hegesztési folyamat:  141 és 135. Ez WIG és CO hegesztésre ad jogosultságot.

Bérezés: megegyezés szerint

Munka várható kezdése: akár azonnal

Munkavégzés helye: Csót

Szálláslehetőséget biztosítunk, nem csak környékbeliek jelentkezését várjuk!

Pályázat benyújtásának módja:
A szakmai önéletrajzokat a Link megjelenítése  e-mail címre várjuk.
Érdeklődni hétköznapokon a 88/560-362 telefonszámon lehet, vagy személyesen irodánkban Veszprém, Szeglethy u. 1. szám alatt. (Belvárosi Üzletház 2. em.)

Egyéb hasonló állások Önnek
HR adminisztrátor (Referenciaszám: PJ5222)

Pannonjob Kft.

HR adminisztrátor Feladatok: - HR osztály munk...
Veszprém

Minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ4686)

Veszprémi multinacionális, fémipari gyártással...
Veszprém

Csomagoló (Referenciaszám: PJ4978)

Veszprémi élelmiszeripari partnercégünk saját á...
Veszprém