www.cvonline.hu

Hegesztési technológus

  • A hirdetés 520 napja lejárt

A világ egyik vezető gépgyártó cégének magyarországi leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hegesztett szerkezetek gyárthatóságának felülvizsgálata, ellenőrzése

  • Hegesztett szerkezetek összeállítási sorrendjének meghatározása és dokumentálása

  • Az alkalmazott hegesztési technológia és sorrendek megválasztása, a gyártáshoz szükséges idő meghatározása

  • Szükséges fúrósablonok megszerkesztése, továbbítása a beszerzés felé

  • Szükséges összeállító készülékek megtervezése, 3D-ben való megrajzolása

  • Hegesztő berendezések, gázok és huzalok folyamatos figyelemmel kísérése

  • Hegesztési eljárások, technológiák folyamatos optimalizálása

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítók képviselőivel

  • Hegesztő berendezések rendszeres felülvizsgálatainak koordinálása

  • Közreműködés a reklamált alkatrészek technológiát érintő javításában (a technológiát érintő kérdésekben)

  • Hegesztők képzésének, fejlesztésének és minősítésének koordinálása

  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében, auditokra történő felkészülésben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • IWE/EWE vagy IWT/EWT képesítés

  • Hegesztett fémszerkezet-gyártási területen szerzett min. 2-3 év technológusi tapasztalat

  • CAD rajzprogramok ismerete

  • Aktív, legalább kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Nagyfokú önállóság és döntésképesség

  • Rugalmas, nyitott, problémamegoldó személyiség

  • Pontosság, precizitás

  • Minőségi munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát "Hegesztési technológus" megjelöléssel a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Elvárt nyelvtudás Angol