www.cvonline.hu

Hegesztési technológus - Mór

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Fejér, Mór
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 38 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Termelő berendezések felügyelete.Hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása. Termék változások beintegrálása a gyártási folyamatba. Gyártósorhoz tartozó dokumentumok napra készen tartása.Aktív részvétel a vevői reklamációk kezelésében és .

Végzettség:
Minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 1 éves műszaki területen, szériagyártásban szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás Erős hegesztési ismeretek Robotprogramozási ismeretek

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.