www.cvonline.hu

Hegesztési szakértő (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok, Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Hegesztési szakértő

Helység
Vasútijármű javítás Szolnok
Terület
Gépészet
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • az üzemben előforduló anyagok hegesztési módjának, eljárásának, paramétereinek, személyi és tárgyi feltételeinek a meghatározása
  • biztosítja a hegesztésnek a vonatkozó előírások szerinti megfelelő dokumentáltságát és a hegesztési felügyeletet üzemi szinten ellátja
  • a tervezők által kiadásra előkészített hegesztett szerkezetek rajzdokumentációjának hegesztés-technológiai szempontból történő ellenőrzése, véleményezése
  • indokolt esetben helyi művezetéssel támogatja, koordinálja a gyártó területek munkáit

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú hegesztőmérnöki (EWE / IWE) végzettség.

Előnyt jelent

  • hegesztett szerkezetek tervezésében, gyártásában, technologizálásában szerzett tapasztalat
  • vasúti járműgyártásban, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Autodesk Inventor tervezőszoftver ismerete
  • angol vagy német nyelvismeret

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Boda Ilona Izabella 06-56-421-533/139

Várjuk jelentkezését!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Műszakvezető
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű