www.cvonline.hu

HEGESZTÉSI SPECIALISTA MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 992365

Komárom-Esztergom megyei, neves autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kompaktálási / hegesztési folyamatok fejlesztése, azok stabilitásának és hatékonyságának növelése az érvényes minőségi és pénzügyi célok alapján
  • Kompaktáló / hegesztő gép/szerszám követelmények meghatározása
  • Folyamat szabályozási és ellenőrzési követelmények meghatározása
  • Új fejlesztési projektekben való részvétel, fejlesztési feladatok koordinálása
  • Senior mérnökként az alá beosztott mérnök(ök) szakmai irányítása, fejlesztése, a feladatok kiadása (delegálás) és számonkérése

Elvárások

  • Felsőfokú gépész / villamosmérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • 6Sigma, DOE ismeretek
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
  • Mérnöki szemléletmód, pontosság, igényesség
  • Rugalmasság, Csapatmunkára készség
  • Jó kommunikációs készség és projekt-szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTÉSI SPECIALISTA MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye