www.cvonline.hu

Hegesztési Részlegvezető

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A PNH Kft családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég, amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Feladatok:

  • A hegesztési részleg szakmai irányítása
  • Csoportvezetők irányítása
  • Gépi kapacitás és létszámigény tervezése
  • Termelési, hegesztési folyamatok optimalizálása
  • A termékek minőségének fenntartása, illetve javítása
  • Beszámolók készítése, jelentési kötelezettség a termelés vezető felé
  • LEAN, 5S folyamatok bevezetésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Hegesztési munkák vizuális ellenőrzése - szakértői szemmel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Vezetői, illetve jó szervező készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Hegesztési, vagy hegesztőrobot kezelői tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát magyar és német nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Vasvár (Vasvár, Petőfi Sándor u. 81, 9800 Magyarország)
Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Hegesztő
Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű