www.cvonline.hu
Hegesztési specialista (Referenciaszám: PJ4715)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1064252
lejárt

Székesfehérvári, multinacionális, a fémmegmunkálás területén és egyes megoldásokban világelső partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hegesztési specialista

Feladatok:
- Hegesztések megfelelőségének ellenőrzése
- Hegesztési paraméterek, beállítások meghatározása
- Hegesztési problémák megoldása
- Termékek beállítása
- Mérési jegyzőkönyvek kiértékelése
- Hegesztő berendezések kialakításának, működtetésének folyamatos fejlesztése

Elvárások:
- Legalább technikusi végzettség
- Hegesztési területen szerzett 3-5 év releváns tapasztalat
- Pár éves robotprogramozási tapasztalat

Előny:
- Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- 13. havi fizetés
- Év végi juttatás
- ÖNYP hozzájárulás

- Egészségbiztosítás
- Teljesítmény alapú prémium
- Szakmai fejlődési lehetőség

- Emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális cég

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.