www.cvonline.hu
Hegesztésfelügyeleti munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.13.
Jelentkezési határidő: 2014.09.16.
Hirdetés azonosító: 849913
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, a gépgyártás területén tevékenykedő SZOLNOKI Partnerünk keres szakembert az alábbi pozícióba:

HEGESZTÉSFELÜGYELETI MUNKATÁRS

Feladatok:
- üzemi hegesztési felügyeleti feladatok ellátása (üzemi területen történő munkavégzés)
- félkész-, és késztermékek (előgyártmányok és gyártmányok) átvétele, teljeskörűség ellenőrzése: hegesztők hegesztési tevékenységének felügyelete; hegesztési varratok ellenőrzése,
- roncsolásmentes (penetrációs és szemrevételezéses) anyagvizsgálatok elvégzése
- jegyzőkönyvek előállítása.

Munkavégzés helye: Szolnok

Követelmények
- legalább középfokú műszaki végzettség / technikum ÉS érettségi, ÉS EWS/EWP és/vagy IWS/IWP képzettség
- hegesztési varratvizsgálat, minőségellenőrzés területén szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
- hegesztésben szerzett tapasztalat (131 és 141 eljárások)
- műszaki rajz olvasási és értelmezési készség és ismeret
- a penetrációs és szemrevételezéses roncsolásmentes anyagvizsgálati (PT / VT) képzettség megléte
- terhelhető, szorgalmas személyiség
- rugalmasság
- önállóan dolgozni tudó, de a csapatot támogató személyiség