www.cvonline.hu

Hegesztésért felelős területi vezető

  • A hirdetés 957 napja lejárt
Multinacionális gyártó vállalathoz keresünk HEGESZTÉSÉRT FELELŐS TERÜLETI VEZETŐ szakembert!

Feladatok:
  • A hegesztési termelési terület munkájának koordinációja
  • Javaslattétel a terület költségfelhasználására vonatkozóan
  • Termelési prioritások meghatározása
  • Új termékeknek a termelésbe való bevezetése
  • Gyártás hatékonyságnak fejlesztése
  • Anyagkezelés irányítása
  • Termelési folyamatok tervezése és kivitelezése
  • Részvétel a munkavállalók kiválasztásában
  • Beosztottak folyamatos fejlesztése és értékelése
Elvárások:
  • Hegesztési területen szerzett tapasztalat
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Technikusi / felsőfokú műszaki végzettség
  • Lean és 5S ismeretek
  • Magabiztos, dinamikus fellépés
  • Stratégiai és fejlesztői szemléletmód
  • Önállóság
  • Magas szintű problémamegoldó képesség

Amit partnercégünk kínál
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Lakhatás támogatás
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc környéke.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum