www.cvonline.hu

Head-Up Display Project Manager

  • A hirdetés 1182 napja lejárt
51698-Head-Up Display Project ManagerLink megjelenítése">

A világ egyik legnagyobb autóelektronikai gyártója az autóipar egyik legizgalmasabb és legdinamikusabban fejlődő területén bővíti csapatát.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk hozzájuk munkatársat:

Feladatok:
  • Modern fedélzeti műszerek és az autóvezető jobb tájékoztatását szolgáló magasfelbontású, többfunkciós kijelzők fejlesztése;
  • A fejlesztési folyamat tervezése és irányítása ajánlat adástól a szériagyártás indulásáig;
  • Működési-, költség-, minőségi célok és határidők betartása;
  • Mérnökökből álló projektcsapat vezetése és koordinálása az érintett szakterületeken a meghatározott folyamatok szerint;
  • Vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés;
  • A gyártás támogatása minőségi témákban.
Elvárások:
  • Mérnöki diploma (villamos / gépgyártás / finommechanika / mechatronika);
  • Projektmanagement és vezetői képesség;
  • Több éves tapasztalat hasonló pozícióban autóipari beszállítói területen;
  • Szisztematikus és szervezett munkamód;
  • Érvényesülési képesség, magabiztos fellépés;
  • Minőség- és költségtudatosság;
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny.
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 51.698-as referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika