www.cvonline.hu
Head of Team (UNIX/Linux Application) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 890190
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Adott szervezeti egységen belül a felsőbb szinten meghatározott üzleti terv és megvalósítási operatív program végrehajtásának koordinálása
  • A csoport költségkeretének tervezésében, nyomonkövetésében való részvétel
  • Erőforrás-allokáció (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)
  • A csoport termelékenységének és üzemeltetési teljesítményének figyelemmel kísérése
  • Folyamatoknak, eljárásoknak és szabványoknak való megfelelés biztosítása
  • Új munkatársak kiválasztásában való részvétel, fejlődésük nyomonkövetése
  • Csoportcélok meghatározása: egyéni felelősségek értelmezése, feladatok felosztása, valamint a teljesítési határidők és minőségi elvárások kommunikálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat
  • Unix / Linux alkalmazás-üzemeltetési ismeretek
  • Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás
  • Vezetési tapasztalat, jó koordinációs és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Stressztűrő, helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82421

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió