www.cvonline.hu
Head of team (Operations Enabling) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 907639
lejárt
FELADAT

Cégünkről

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

  • Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse.
  • Közeli vagy hasonló szakmai kompetenciákkal rendelkező munkatársakat fog össze.
  • Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv).
  • Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz.
  • Javaslatot tesz teljesítménycélok kijelölésére.
  • Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé.
  • Figyelemmel kíséri a csoport termelékenységét és üzemeltetési teljesítményét, és szükség esetén korrekciós lépéseket tesz.
  • Biztosítja az integrált vállalati eszközök eredményes használatát; kezeli a folyamatoknak, eljárásoknak és szabványoknak való megfelelést.

 Elvárások

  • Magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Releváns vezetői tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Nagyon jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló munkatárs vezetési- fejlesztési készségek
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Átfogó ITIL ismeretek
  • Gyakorlati ismeretek minőségbiztosítás, folyamatoptimalizálás, projektmanagement területen
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete (PowerPoint, Word, Excel)
  • Hálózatüzemeltetési terület ismerete előny
PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...