www.cvonline.hu
Head of Team (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1096778
lejárt
FELADAT
  • Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse.
  • Közeli vagy hasonló szakmai kompetenciákkal rendelkező munkatársakat fog össze.
  • Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes leterheltségét.
  • Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv).
  • Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz.
  • Javaslatot tesz teljesítménycélok kijelölésére.
  • Több kisebb operatív csoportot irányít.
  • Biztosítja a csoportjában dolgozók motivációs szintjét.
  • Engagement növelő intézkedéseket hoz.
  • Biztosítja a csoport jó közérzetét; megkönnyíti a hatékony csapatmunkát és a konfliktuskezelést.
PROFIL
  • Egyetemi végzettség
  • Min. 2-5év szakmai irányítói tapasztalat, projektmunkában való részvétel; 1-2 éves koordinátori tapasztalat, kis csoportok irányítása
  • Feladatorientált (nem igényli mások munkájának irányítását, felügyeletét)
  • Feladatcsoport orientált (saját munka tervezése, szervezése, munkacsoportok felügyelete: munka kijelölése, ütemezése, felügyelete)
  • A munkakört betöltő gondolati szabadsága: adott irányvonalak, alapelvek, világos célkitűzések, de a megoldási mód nincs előírva
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Konfliktuskezelés
  • Hatékony kommunikáció
  • Munkatársak fejlesztése, motiválása
  • Érvelés, meggyőzési képesség
  • Megoldás orientáltság
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, német/francia/lengyel nyelvtudás előnyt jelent

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen