www.cvonline.hu
Head of Team (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 811036
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adott szervezeti egységen belül a felsőbb szinten   meghatározott üzleti terv és megvalósítási operatív program végrehajtásának koordinálása, önállóan dolgozó munkatársak csoportjának irányításával.

 - Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse.

 - Közeli vagy hasonló szakmai kompetenciákkal rendelkező munkatársakat fog össze.

 - Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok   egyenletes leterheltségét.

 - Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv).

 - Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi és részt vesz benne.

 - Javaslatot tesz teljesítménycélok kijelölésére.

 - Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti   információkat a csoport felé.

 - Biztosítja a csoport jó közérzetét; megkönnyíti a hatékony csapatmunkát és a konfliktuskezelést.

 - Figyelemmel kíséri a csoport termelékenységét és   üzemeltetési teljesítményét, és szükség esetén korrekciós lépéseket tesz.

 - Biztosítja az integrált vállalati eszközök eredményes   használatát; kezeli a folyamatoknak, eljárásoknak és szabványoknak való megfelelést.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, gazdasági vagy IT-s végzettség előny

 - Peoplemanagement tapasztalat

 - Projektmanagement tapasztalat előny

 - Csapatjátékos proaktív attitűd

 - Office ismeretek, általános IT ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80784

PROFIL