www.cvonline.hu
Head of Service Delivery Unit (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 969785
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Napi feladatok

  • A napi operáció biztosítása az elvárt szolgáltatási szinten, folyamatosan fejlődő minőségben

  • A munkavállalók motivációs szintjének fenntartása, szakmai fejlődésük elősegítése, karrier útvonalak kijelölése

  • A hatékony munkavégzést elősegítő eszközök megteremtésének elősegítése, alkalmazása (tudásbázis bővítése, minőségi ellenőrzések, rendszeres részvétel megbeszéléseken, telefonos konferenciákon, rendszeres kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, külföldi kiutazás, oktatások, stb.)

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (távollét engedélyezés, feladatok allokálása, visszakövetése, kihasználtság ellenőrzése, stb.)

Eseti feladatok

  • Együttműködés más megoldócsoportok vezetőivel és a back office munkatársaival

  • Teljesítmény célok, mérési rendszer felállítása, KPI-k meghatározása

  • Kiválasztás, új munkatársak TL-ek betanításának megszervezése

  • Munkacsoportok célrendszerének felállítása, mérése, követése

  • Teamleader kollégák támogatása, iránymutatás

  • Új projektek, munkaátvételek megszervezése, feladatok allokálása

  • Management felé status riportok készítése, hatékony kétirányú információ áramlás megvalósítása, elősegítése

  • Ágazati illetve részegység stratégiai célok kialakításában való közreműködés

  • A stratégiai célok megvalósulásának elkötelezett támogatása

  • Egyetemi, főiskolai végzettség

  • Felsőfokú angol és középfokú német nyelvtudás

  • Mély szakmai, tudományos/speciális ismeretek (továbbképzések, tapasztalat, specializáció, egy szakterület mély, egyetemi képzettségnél mélyebb ismerete + sokéves tapasztalat és több szakterület elmélyült ismerete, integrációja)

  • Office csomag ismerete

  • Jó konfliktuskezelő, problémamegoldó készség

  • Képesség a munkatársak motivációjának megtartására és fokozására

  • Határozottság, érdekképviselet

  • Önállóság, pro-aktivitás

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen