www.cvonline.hu

Head Of Sales

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 960283
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Az Értékesítési Vezető feladata a cég magyarországi és nemzetközi értékesítési stratégiájának és csapatának fejlesztése

Feladatkör, felelősségek:    Nemzetközi értékesítési csapat fejlesztése, vezetése

Nemzetközi értékesítési csatornák kialakítása

A magyarországi értékesítési csapat irányítása (3 fő)

Értékesítési stratégia kialakítása és megvalósítása a gyakorlatban

Üzleti tervezés

Piacelemzés, konkurencia figyelése

Az értékesítés hatékonyságának növelése

A cég prémium kategóriás termékeinek brand-építése és menedzselése, az új termékek piacra vitele

Új piacok és értékesítési lehetőségek feltérképezése Magyarországon és Európában egyaránt

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Felsőfokú végzettség

Ruházati és/vagy cipő értékesítés terén szerzett tapasztalat

Értékesítési gyakorlat

Sales vezetői tapasztalat (team leading)

Kis- és nagykereskedelmi értékesítési tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

Agilis, dinamikus, eredményorientált személyiség

Pontos, precíz munkavégzés

Mobilitás, rugalmasság

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy külföldi tulajdonban lévő sportcipő márka forgalmazó cég. Közel 25 éve működnek sikeresen a magyar piacon, valamint Európa több országában egyaránt. Lendületes, közel 30 fős csapattal várja leendő kollégáját.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.