www.cvonline.hu

Head of Sales

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

Megbízónk:
Piacvezető, nemzetközi hátterű biztosítási szektorra specializálódott vállalat magyarországi központja.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatkörök:

  • Országos szinten értékesítési projektek beindítása, ütemezése és a tervszerű megvalósulás felügyelete
  • A cég felsővezetésével szorosan együttműködve az értékesítési stratégia megtervezése
  • Hálózati rendszerben működő értékesítők és vezetőik koordinálása és motiválása
  • A meglévő erőforrások tervezése, optimalizálása
  • Értékesítők és projektvezetők kiválasztásában való részvétel
  • Értékesítők folyamatos fejlődésének biztosítása a tréneri csapattal szoros együttműködésben
  • Új értékesítési lehetőségek és csatornák feltérképezése és bevezetése
  • A stratégiai tervezéshez szükséges költség-haszon elemzések, riportok, tervek összeállítása
  • Új értékesítési és kommunikációs koncepciók kidolgozása
  • Teljes felelősség a tervezett célok és eredmények megvalósulásáért

Elvárások:

  • Minimum 5 év értékesítésben szerzett tapasztalat a banki, biztosítási szektorban
  • Értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Kiterjedt piacismeret és kapcsolatrendszer a banki/biztosítási szektorban
  • Direkt értékesítési hálózatok felépítésében és vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló vezetői és előadói készségek
  • Stratégiai tervezésben és projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Lendületes, energikus személyiség
  • Belföldi utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Lehetőség egy fejlődő értékesítési szervezet vezetésében és megújításában
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és vezetői képzések
  • Hosszú távú karrierlehetőség
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...