www.cvonline.hu

Head of Project Management

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Multinacionális hátterű, iparágában piacvezető partnerünk számára keresünk

munkakörbe tapasztalt szakembert.

Feladat:

  • Projektekhez tartozó erőforrások tervezése és allokálása
  • A projektek idő-, erőforrás és budget igényének validálása
  • Projektek nyomonkövetése és felülvizsgálati rendszerének kialakítása és működtetése
  • Célszámok megkatározása és betartatása
  • Projektek kiértékelésének szervezése és vezetése
  • Problémák kezelése, kockázatok minimalizálása a projekteken belül
  • Felelősség a project menedzserek szakmai munkájáért
  • A project csapat munkájának szervezése, ellenőrzése és értékelése
  • A project csapat folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás a kulcsügyfelek képviselőivel
  • Kapcsolatépítés a partnerekkel és alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvismeret (tágyalási szint)
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Projek menedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programcsomag erős felhasználó szintű ismerete
  • Projekt menedzsment támogató szoftverek ismerete
  • Magabiztosság és asszertivitás
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Magas szintű csapatvezetői készségek
  • Üzleti szemlélet

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Laza, fiatalos munkakörnyezet, design iroda

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzi megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen!

Kapcsolattartó:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+36 1 8833-511

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő