www.cvonline.hu
Head of project delivery unit
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896559
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új szakembert hosszú távú, budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Adott szervezeti egység részére meghatározott üzleti stratégiai célok megvalósulásának biztosítása a végrehajtás módszertanának kidolgozásával és a szervezeti egységen belüli kisebb egységek munkájának koordinálásával, helyi felsővezető irányításával

  • Csoportvezetőkön keresztül irányítja területét és biztosítja az elvárt szolgáltatási szintek elérését vagy túlszárnyalását optimális költséghatékonyság mellett

  • Felel a szervezeti egység pénzügyi eredményességéért a költségek csökkentésével, a hatékonyság és az eredményesség növelésével.

  • Biztosítja szervezeti egységében a külső és belső ügyfelek elégedettségét, az elvárt szolgáltatási szintek teljesítését

  • Célokat tűz ki csapata számára. Segítséget nyújt abban, hogy az egyéni teljesítménycélokat és felelősségeket az érintettek megértsék.

  • Üzletfejlesztés

  • Üzleti tervek készítése, végrehajtása

  • Forecast-ok készítése

  • Növekedési, pénzügyi, működési, hatékonysági, ügyfél-elégedettségi, alkalmazotti-elégedettségi célok teljesítése

  • Resource management
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat IT/Business területen

  • Pénzügyi/kontrolling ismeretek

  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás

  • IT / Telco területen szerzett tapasztalat előny

  • Nagyobb egység igazgatásában szerzett tapasztalat

  • Heterogenitás (különböző funkciók integrációja és különböző célok összehangolása, értékelés, prioritások meghatározása, döntéshozatal, konfliktuskezelés, erőforrások optimalizálása)

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny

  • Stratégiai, valamint strukturált gondolkodásmód

  • Eredményorientált szemlélet

  • Motiváció

  • Flexibilitás

  • Terhelhetőség, proaktív hozzáállás

  • Érdekképviselet

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Multinacionális környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió