www.cvonline.hu
Head of project delivery unit
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 856256
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új szakembert hosszú távú, budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Adott szervezeti egység részére meghatározott üzleti stratégiai célok megvalósulásának biztosítása a végrehajtás módszertanának kidolgozásával és a szervezeti egységen belüli kisebb egységek munkájának koordinálásával, helyi felsővezető irányításával
  • Csoportvezetőkön keresztül irányítja területét és biztosítja az elvárt szolgáltatási szintek elérését vagy túlszárnyalását optimális költséghatékonyság mellett
  • Felel a szervezeti egység pénzügyi eredményességéért a költségek csökkentésével, a hatékonyság és az eredményesség növelésével.
  • Biztosítja szervezeti egységében a külső és belső ügyfelek elégedettségét, az elvárt szolgáltatási szintek teljesítését
  • Célokat tűz ki csapata számára. Segítséget nyújt abban, hogy az egyéni teljesítménycélokat és felelősségeket az érintettek megértsék.
  • Üzletfejlesztés
  • Üzleti tervek készítése, végrehajtása
  • Forecast-ok készítése
  • Növekedési, pénzügyi, működési, hatékonysági, ügyfél-elégedettségi, alkalmazotti-elégedettségi célok teljesítése
  • Resource management

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat IT/Business területen
  • Pénzügyi/kontrolling ismeretek
  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás
  • IT / Telco területen szerzett tapasztalat előny
  • Nagyobb egység igazgatásában szerzett tapasztalat
  • Heterogenitás (különböző funkciók integrációja és különböző célok összehangolása, értékelés, prioritások meghatározása, döntéshozatal, konfliktuskezelés, erőforrások optimalizálása)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Stratégiai, valamint strukturált gondolkodásmód
  • Eredményorientált szemlélet
  • Motiváció
  • Flexibilitás
  • Terhelhetőség, proaktív hozzáállás
  • Érdekképviselet

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió