www.cvonline.hu

Head of Marketing

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.26.
Hirdetés azonosító: 982719

Pozíció leírása / Job description

Szolgáltató szektorban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk online területen is jártas Marketing vezetőt.

Feladatok:

- marketing stratégia alkotása és végrehajtása (online és offline marketing)
- online jelenlét erősítése
- költségterv betartása és figyelemmel követése
- piackutatások és konkurenciafigyelés
- együttműködés külső szolgáltatókkal (koordináció)
- egységes arculat kialakítása, márka ismertség növelése
- együttműködés a különböző területek vezetőivel, az üzletszerzés folyamatos támogatása marketing szempontból
- marketing csapat vezetése (4 fő)

Elvárások:

- magas szintu0000ű aktív angol nyelvtudás
- ELENGEDHETETLEN a több éves online és social media területén szerzett tapasztalat
- min. 3 év tapasztalat szenior marketinges pozícióban
- szolgáltató / tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat (B2B)
- új technológiák ismerete
- innovatív megközelítés
- "hands on" mentalitás
- proaktív, dinamikus és fiatalos személyiség

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a