www.cvonline.hu

Head of Cash Management

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeriparban működő ügyfelünk részére keresünk Corporate AP Manager munkatársat Cash Management & Banking Accountant tapasztalattal!

Feladatok:

- Belföldi és külföldi szállítók és egyéb követelések határidőre történő kifizetése SAP-ból és azon kívül.
- Cash management
- Külföldi képviseleti irodák és leányvállalatok finanszírozása
- Okmányos fizetések és garanciák kezelése
- Kereskedelmi bankokkal kapcsolattartás
- Bank értékelés, tendereztetés
- Szerződések és azok kondícióinak ellenőrzése
- Vállalati szinten részvétel a szállítói szerződések pénzügyi feltételeiről szóló döntéshozatalban, a vonatkozó belső szabályozások továbbfejlesztése és működtetése
- Adatszolgáltatások biztosítása management felé: devizamérleg, szállítói forgási sebesség, készlet, forgótőke, stb. elemzések
- MNB felé rendszeres pénzforgalmi kimutatás készítése
- Könyvvizsgálatok, ellenőrzések kiszolgálása
- IT fejlesztésekben aktív részvétel, IT rendszerek, munkafolyamatok harmonizálása
- Szervezeti átalakulás támogatása, csapatfelállítás

Elvárások:

Elvárás:
- Pénzügyi területén szerzett 10 éves szakmai gyakorlat
- Szakirányú pénzügyi diploma (egyetemi/főiskolai)
- Minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat
- Jártasság a különböző okmányos fizetési módokban és fizetési biztosítékokban
- Tárgyalóképes pénzügyi szakmai angol
- Magas szintű IT ismeretek (Excel, integrált vállalatirányítási rendszer, banki terminálok)
- Pénzügyi tevékenységhez szükséges szintű könyvelési, számviteli és adózási ismeretek
- Szakmai felkészültség, jó kommunikációs készség, projekt szemléletű vezetői ismeretek

- Empatikus képesség
- Terhelhetőség
- Dinamizmus

Előny:
- SAP ismerete
- Gyógyszeripari, külkereskedelmi szakterületi ismeretek és tapasztalat
- Francia/német/orosz nyelv ismerete

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér
- Work-life balance
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Hosszú távú lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -