www.cvonline.hu

Head Mounted Display developer - JO-1405-286707

  • A hirdetés 928 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-286707

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
3-4 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje

Tanácsadó neve:
Madlena Fejer
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Szenvedélyes programozó vagy? Szeretnéd, ha a munkád gyümölcse világszerte ismertté válna? Rajongsz a legújabb élvonalbeli technológiákért? Érdeklődsz a fejre illeszthető virtualizációs eszközök iránt? Légy Te is csapatunk tagja!

Head-Mounted-Display Fejlesztő - JO-1405-286707

Startup partnercégünk specialitása a kiváló minőségű szoftverfejlesztés. Szolgáltatásainkat elsősorban USA-beli ügyfelek számára nyújtjuk, amely innovatív és egyedi technológiai megoldásokra és szakértelemre épül.

Feladatok:
• Aktív részvétel egy piaci bevezetés előtt álló repülőgép pilótáknak szánt, fejre illeszthető, virtualizált, navigációs rendszer fejlesztésében Goggle Glass technológia alapján
• Közreműködés a szoftverfejlesztés minden fázisában agilis módszertanok alapján
• Szoftver bevezetésében, továbbfejlesztésben, termékfejlesztésben való részvétel, új ötletek megvalósítása
• Javítási és módosítási javaslatok kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása

Elvárások:
• Legalább 3-4 év programozói tapasztalat (Java, JEE, C++, Android, iOS)
• Széleskörű és mély technológiai tudás
• Tapasztalat OpenGL, WebGL, valamint Unity 3D technológiai környezetben
• Önálló strukturált gondolkodás és magasfokú kezdeményező készség
• Nagyfokú elhivatottság új és egyedi technológiák iránt
• Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
• Mobilapplikáció fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Játékfejlesztői környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
Cégünk egy dinamikusan fejlődő Startup cég, ahol minden munkavállaló számára biztosítják az élvonabeli technológiai környezetet. A kihívásokkal teli munkakör lehetőséget biztosít az egyéni megoldások implementálására.
• Szakmailag kihívást jelentő, inspiráló projektek
• Csúcstechnológiák napi szintű alkalmazása
• Továbbfejlődési lehetőség, egyedi termék fejlesztésének megvalósítása

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő