www.cvonline.hu

Házvezető/Szakács (Ref.:757)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 846974
lejárt

Erdei kereskedelmi szálláshelyek, vendéglátóegységek üzemeltetéséhez keresünk munkatársat partnercégünk megbízásából, azonnali kezdéssel!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • vendégház és környezetének rendben tartása, takarítása,

  • árukészlet kezelése nyilvántartása,

  • belső nyilvántartások naprakész vezetése,

  • műszaki berendezések működőképességének ellenőrzése, karbantartási szükségletek felmérése,

  • rendezvények esetén a kisegítő személyzet irányítása

  • ételek készítése,

  • alapanyag-gazdálkodás,

  • kapcsolattartás a beszállítókkal,

  • irányítja és összehangolja a hozzá beosztott dolgozók munkáját,

  • étlap szerkesztése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • vendéglátói (a’la carte és menüs étkeztetés), illetve szállodaiparban, rendezvényszerezésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat,

  • vendéglátó ipari vagy szállodaipari középfokú szakmai végzettség,

  • rugalmas munkaidő beosztás vállalása,

  • minimum alapfokú, társalgási szintű német nyelvismeret,

  • önálló munkavégzés, rugalmasság,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),

  • erkölcsi bizonyítvány,

  • B kategóriás jogosítvány,

  • megbízható személyiség,

  • pontos, precíz munkavégzés,

  • csapatszellem,

  • vezetői képességek

Előny:

  • felsőfokú végzettség,

  • helyben lakás vállalása,

  • angol nyelvismeret

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • megegyezés alapján vállalkozói vagy munkavállalói jogviszony,

  • stabil hátterű vállalat,

  • versenyképes jövedelem,

  • cafetéria juttatás,

  • forgalomarányos jutalék,

  • munkába járás támogatása,

  • szolgálati lakás (párok, családok jelentkezését is várjuk)

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu