www.cvonline.hu

Házvezetőnő - Németország (Referenciaszám: MR-1759)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.10.28.
Hirdetés azonosító: 1083942

Feladatok:

  • Ételek elő- és elkészítése
  • Asztal megterítése és leszedése
  • Ételek, italok felszolgálása
  • Konyhai munka segítése (takarítás, mosogatás)

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló vagy azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, megbízható és gyors munkavégzés

Előny:

  • Külföldi munkatapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Versenyképes fizetés, ami tapasztalat és nyelvtudás mértékétől függően változhat
  • Túlórapótlék
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó MR-1759-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatás telefonon, valamint személyesen Győrben (Attila utca 6.) hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között, továbbá Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt szerdától péntekig 10:00-17:00-ig van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)