www.cvonline.hu

Háztechnikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1054326

Műszaki üzemletetéssel foglalkozó partnerünk szervizcsapatába munkatársat keresünk a következő pozíció betöltésére
Feladatok:

  • irodaházak szakszerű üzemeltetése, javítása és karbantartása
  • berendezések kezelése, szerelése, ellenőrzése
  • ügyelet, készenlét és gyorsszolgálat ellátása
  • ellátott feladatok dokumentálása

Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség (gépész, épületgépész, klímaszerelő)
  • irodai szoftverek alap szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • béren kívüli juttatás
  • heti 40 órás munkavégzés

Előnyök:
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió