www.cvonline.hu

Háztechnikus-Villanyszerelő

  • A hirdetés 49 napja lejárt

Műszaki üzemeltetéssel foglalkozó cégünk szervizcsapatába munkatársat keres

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • irodaházak szakszerű üzemeltetése, javítása és karbantartása
  • irodaházak elektromos hálózatainak javítása, karbantartása
  • berendezések kezelése, szerelése, ellenőrzése
  • ügyelet, készenlét és gyorsszolgálat ellátása
  • ellátott feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • villanyszerelő végzettség
  • irodai szoftverek alap szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • béren kívüli juttatás
  • heti 40 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (háztechnikus).

Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges