www.cvonline.hu

Háztechnikus (Karbantartás)

  • A hirdetés 958 napja lejárt

Osztrák partnerünk épületüzemeltetés, épületgépészet, épületmenedzsment, fűtés-hűtés- szellőzés-klímatechnika területeken tevékenykedik. Jelenleg
HÁZTECHNIKUS (KARBANTARTÁS) pozícióba keres szakembereket
kiemelkedő kereseti lehetőséggel. A munkavégzés helye Ausztria, Németország és Svájc. Akár azonnali munkába állással is betölthető a pozíció!

FELADATOK:

Épületek technikai felszerelésének karbantartása és javítási munkálatok elvégzése
Házmesteri feladatok ellátása
Beszámoló, jelentés vezetése

ELVÁRÁSOK:

• Középfokú épületgépész technikusi végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség
• Épületüzemeltetés, épületgépészet, épületmenedzsment, fűtés-hűtés- szellőzés-klímatechnika területeken szerzett tapasztalat
• Német nyelvtudás írásban és szóban (minimum B2)
• Angol nyelvtudás előnynek számít
• Windows-és MS-Office használata
• B kategóriás jogosítvány
• rugalmas, önálló igényes munkavégzés
• Magas ügyfél-orientáltság

AMIT KÍNÁLUNK:

• Munka egy dinamikus cégnél
• Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
Versenyképes, osztrák, német és svájci viszonylatban is kiemelkedő jövedelem
• Céges autó
• Segítség a lakhatás megszervezésében

Amennyiben megfelel a feltételeknek, és érdekli a munkalehetőség, küldje el jelentkezési anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kizárólag teljes jelentkezési anyagot fogadunk el, amely tartalmazza a következőket: magyar és német nyelvű részletes, fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentum.
Szolgáltatásunk ügyfeleink számára díjmentes.

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Csíkszereda:+40-266-312-111