www.cvonline.hu

Háztartási gép eladó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 976621

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Főállásban hosszú távra keresünk nagygép és GSM szakterületre bolti eladókat!
Feladatok:

  • Háztartási gépekre vonatkozó személyes szaktanácsadás,
  • vásárlók igényeinek felmérése, értékesítési tevékenység,
  • vásárlók útbaigazítása az üzletben,
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • elektronikai cikkek eladásában szerzett tapasztalat,
  • kifejezetten nyitott, talpraesett, motivált személyiség,
  • ügyfél orientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés, rugalmasság,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet,
  • főállású bejelentett munkajogviszony,
  • fix havi jövedelem,
  • munkavégzés helye: Budapest, 20.kerület (Megapark)
  • munkaidő: heti átlagos 40 óra elvállalása az üzlet nyitvatartási ideje alatt csúsztatott műszakban (H-P 10:00-20:00, Szo: 9:00-20:00)

Előnyök:
  • Számítástechnikai és telekommunikációs eszközök kimagasló ismerete, érdeklődése.

Munkavégzés helye:
  • Budapest