www.cvonline.hu

Háztartási alkalmazott

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A Japán Nagykövetség munkatársat keres

“háztartási alkalmazott (szobalány / takarító)

munkakörbe

Munkakör:

  • háztartási munkák (takarítás, mosás, vasalás, mosogatás stb.)
  • kisegítés vacsoraesteken (előkészület, felszolgálás stb.)
  • teljes munkaidős foglalkoztatás

Elvárások:

  • pontos, alapos, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, felelősségteljesség, rugalmasság, jó teherbíró képesség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • jó angolnyelv-tudás
  • magyar állampolgárság vagy magyarországi letelepedési engedély
  • erkölcsi bizonyítvány

A fényképpel ellátott angol nyelvű önéletrajzot a Japán Nagykövetség e-mail címére kérjük eljuttatni 2016. február 1-ig. A beküldött dokumentumokat nem küldjük vissza.

Kiválasztás:

Az önéletrajz áttanulmányozását követően a sikeres jelentkezőket kétfordulós személyes beszélgetésre hívjuk be. Csak az interjúra kiválasztott személyeket értesítjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol