Háztartásbeli kisegítő és takarító - Budapest (Referencia szám: DA-1584)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1061018

Feladatok:

- Négy gyermekes családnál kisegítő, háztartás vezetői munkakör

- Családi ház takarítása, vasalás, főzésben közreműködés, kert gondozása (fűnyírás, gazolás, sepregetés, könnyebb fizikai munka)

-  Bevásárlás, ügyintézés

 Elvárások:

- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

- Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő:

- Hétfőtől péntekig, 1 műszakos munkarend, 09:00-tól 17:30-ig

- Hétvégi munkavégzés előzetes egyeztetés alapján előfordulhat

 A munkáltató ajánlata:

- Fix alapbér

- Azonnali kezdési lehetőség

- Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Megbízónk profilja:

 A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Háztartásbeli kisegítő és takarító)!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/238-4030-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -