www.cvonline.hu

Házmester

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1083335

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Ipari létesítmények, irodaházak karbantartói feladatainak ellátása
  • Épület állapotának felügyelete, napi rendszerességgel történő ellenőrzése
  • Hibakeresés, valamint a felmerülő hibák dokumentálása
  • Üzemzavarok és kisebb meghibásodások elhárítása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása

Elvárások:
  • Minimum szakmunkás bizonyítvány (elsősorban: villanyszerelő, csőszerelő, gépész, lakatos végzettség)
  • Karbantartóként szerzett néhány éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Precíz munkavégzés
  • Magas stressz tűrő képesség

Juttatások:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Elektromos, gépész vagy lakatos munkákban szerzett jártasság előny

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje el önéletrajzát a bérigény feltüntetésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr