www.cvonline.hu

Háziorvos

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Magyar háziorvos partnerünk keres maga mellé háziorvostan, vagy belgyógyászat szakképzésben végzett kollégát Háziorvos pozícióba

Feladatok

Általános háziorvosi feladatok ellátása

Elvárások

Erős középfokú német nyelvtudás
B2-es szintű középfokú nyelvvizsga
Általános orvosi diploma megléte
Háziorvostan vagy belgyógyászat szakképzésben meglévő 3 éves tapasztalat
Hajlandóság hosszú távú külföldi munka vállalására

Amit megbízónk kínál

Fizetés bruttó 5000 EUR/hó, heti 40 órás munkaidőre, mely kiegészül a Meglévő pacientúra után járó prémiummal, mely akár 1000EUR/ hó is lehet.
5 hét fizetett szabadság
A praxis néhány év után akár át is vehető
Nyugodt kisvárosi környezet