www.cvonline.hu

Háziorvos Németországban

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Háziorvostan, vagy belgyógyászat szakképzésben végzett kollégát keresünk németországi magánpraxis részére. Háziorvos Németországban pozícióba

Feladatok

  • Általános háziorvosi feladatok ellátása a németrországi szabályoknak megfelelően
  • Fix háziorvosi magánpraxis folyamatos és hosszútávú ellátása
  • 40 órás munkahét, 5 hét fizetett szabadsággal

Elvárások

  • Erős és stabil német nyelvtudás
  • Általános orvosi diploma megléte
  • Háziorvostan vagy belgyógyászat szakképzésben meglévő 3 éves tapasztalat
  • Elkötelezettség hosszú távú külföldi munka vállalására
  • Hajlandóság az engedélyeztetési folyamatokban történő aktív részvételre

Amit megbízónk kínál

  • Fizetés bruttó 5000-6000 EUR/hónap
  • Bejelentett munkaviszony
  • A praxis néhány év után akár át is vehető
  • Nyugodt kisvárosi környezet, Magdeburg