www.cvonline.hu

Háziorvos Németországban

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Háziorvostan, vagy belgyógyászat szakképzésben végzett kollégát keresünk németországi magánpraxis részére. Háziorvos Németországban pozícióba

Feladatok

Általános háziorvosi feladatok ellátása a németrországi szabályoknak megfelelően
Fix háziorvosi magánpraxis folyamatos és hosszútávú ellátása
40 órás munkahét, 5 hét fizetett szabadsággal

Elvárások

Erős és stabil német nyelvtudás
Általános orvosi diploma megléte
Háziorvostan vagy belgyógyászat szakképzésben meglévő 3 éves tapasztalat
Elkötelezettség hosszú távú külföldi munka vállalására
Hajlandóság az engedélyeztetési folyamatokban történő aktív részvételre

Amit megbízónk kínál

Fizetés bruttó 5000-6000 EUR/hónap
Bejelentett munkaviszony
A praxis néhány év után akár át is vehető
Nyugodt kisvárosi környezet, Magdeburg