www.cvonline.hu

Házigondozói munka Németországban

  • A hirdetés 580 napja lejárt
Németországba keresünk bentlakásos idősgondozói munkára jelentkezőket.
Szakmai végzettség előny, de nem feltétel, amennyiben van hasonló területen szerzett tapasztalata. 1-2 éves tapasztalat szükséges, és fontos, hogy elsősorban nem társalkodókat, házvezetőket keresünk, hanemgondozókat ápolási feladatok ellátására
Jelentkezéshez mindenképp szükség van társalgási szintű német nyelvtudásra, amelyet az interjún tesztelünk is, ill. a család is felhívja a gondozót a kiutazás előtt. Főleg hölgyek jelentkezését várjuk, de vannak olyan megbízásaink, ahova férfiakat is el tudunk helyezni.

További információk:

Cégünk olyan gondozók jelentkezését várja, akik megbízható munkájukkal biztosítani tudják a segítségre szoruló idősek szakszerű ápolását, gondozását.

Elvárások:
  • Bármilyen egészségügyi végzettség, bizonyítvány, oklevél vagy idősgondozói tapasztalat
  • Erős (aktív) társalgási szintű német nyelvtudás
  • Nyitottság külföldi munkára
  • Önálló munkavégzés

Feladatok:
  • Segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
  • Ápolási feladatok teljes körű ellátása
  • Állandó felügyelet ellátása
  • Otthoni segítségnyújtás
  • Alapvető házimunka elvégzése

A klienst minden esetben a saját otthonában ápolják, ahol a gondozó saját szobával, lakrésszel rendelkezik. A szállásért és ellátásért természetesen nem kell fizetni, így akár a fizetés teljes egészében félretehető, a fizetés pedig a kliens előzetes állapotfelmérése szerint kerül meghatározásra. A gondozó tapasztalata és nyelvtudása határozza meg azt, hogy milyen beteghez kerülhet, hiszen figyelünk arra, hogy a gondozó tapasztalatának és nyelvtudásának megfelelő beteget kapjon, akit képes ellátni.
Legáltalánosabb ajánlatok nettó 1000-1200 euró között alakulnak, de minél nehezebb esetről van szó, ez az összeg annál magasabb lehet.

A munka megkezdéséhez minimális indulótőke szükséges csak, hiszen nemcsak a szállás és étkezés biztosított, hanem a kiutazás és hazautazás költségét is téríti partnerünk minden alkalommal. Így a fizetés szinte teljes egészében félretehető.

Egészségügyi munkára jelentkezőknek lehetőségük van NÉMET nyelvtanulásra a budapesti irodánkban: 1,5 óra 1300 forint. Ezt azok vehetik igénybe, akik már rendelkeznek alapszintű nyelvismerettel, hiszen a kurzus kifejezetten a társalgási szintre készít fel (A1-es szintről B1-es szintre).

Nyugodt szívvel ajánljuk ezt a lehetőséget mi is, és kedves Ügyfeleink is!

Referenciáink
Sok pozitív visszajelzést kapunk kedves ügyfeleinktől, amiben megosztják velünk sikereiket és nehézségeiket.

Német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Link megjelenítése

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251