www.cvonline.hu

HÁZIGONDOZÓ NÉMETORSZÁGBAN

  • A hirdetés 612 napja lejárt
Bevezető:
Németországba keresünk bentlakásos idősgondozói munkára jelentkezőket. A karácsony időszakban az állandó gondozók szabadságolása miatt első sorban helyettes gondozókat keresünk 2-6 hét közötti váltásokra. Ennek ellenére természetesen továbbra is várjuk az állandó gondozók jelentkezését is.

Szakmai végzettség előny, de nem feltétel, amennyiben van hasonló területen szerzett tapasztalata. 1-2 éves tapasztalat szükséges, és fontos, hogy elsősorban nem társalkodókat, házvezetőket keresünk, hanem gondozókat ápolási feladatok ellátására.
Jelentkezéshez mindenképp szükség van társalgási szintű német nyelvtudásra, amelyet az interjún tesztelünk is, ill. a család is felhívja a gondozót a kiutazás előtt.
Főleg hölgyek jelentkezését várjuk, de vannak olyan megbízásaink, ahova férfiakat is el tudunk helyezni.

További információk:
Elvárások:
  • Bármilyen egészségügyi végzettség, bizonyítvány, oklevél vagy idősgondozói tapasztalat
  • Erős (aktív) társalgási szintű német nyelvtudás
  • Nyitottság külföldi munkára
  • Önálló munkavégzés

    Feladatok:
  • Segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
  • Ápolási feladatok teljes körű ellátása
  • Állandó felügyelet ellátása
  • Otthoni segítségnyújtás
  • Alapvető házimunka elvégzése

    A klienst minden esetben a saját otthonában ápolják, ahol a gondozó saját szobával, lakrésszel rendelkezik.
    A szállásért és ellátásért természetesen nem kell fizetni, így akár a fizetés teljes egészében félretehető, a fizetés pedig a kliens előzetes állapotfelmérése szerint kerül meghatározásra.
    A gondozó tapasztalata és nyelvtudása határozza meg azt, hogy milyen beteghez kerülhet, hiszen figyelünk arra, hogy a gondozó tapasztalatának és nyelvtudásának megfelelő beteget kapjon, akit képes ellátni.
    Legáltalánosabb ajánlatok nettó 1000-1200 euró között alakulnak, de minél nehezebb esetről van szó, ez az összeg annál magasabb lehet.

    A munka megkezdéséhez minimális indulótőke szükséges csak, hiszen nemcsak a szállás és étkezés biztosított, hanem a kiutazás és hazautazás költségét is téríti partnerünk minden alkalommal. Így a fizetés szinte teljes egészében félretehető.

    A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 400000
Elvárt nyelvtudás Német