www.cvonline.hu

Házi idősgondozás (Live-in care) Angliában

  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Angliában sok idős ember él egyedül az otthonában segítség nélkül. Magas színvonalú szolgáltatást nyújtó brit partnerünk számukra keresünk a tapasztalt gondozókat egészséges és szakellátást igénylő idősek házi gondozására. Lehetőség szerint hölgyek jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • mindennapi teendőkben való segítségnyújtás: tisztálkodás, étkezés, gyógyszeres ellátás
  • házimunkák: házvezetés, takarítás, ágyazás, mosás, vasalás, bevásárlás, számlák befizetése
  • kliensek szociális kapcsolatainak ápolása, szociális életük, szabadidejük megszervezése

Elvárások a jelentkezőktől:

  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • feladatkörnek megfelelő személyiség, kommunikációs készség és tolerancia
  • jártasság egyszerűbb ételek elkészítésében és diéták tervezésében
  • rendszerező és takarékos szemléletmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet, Skype)
  • B típusú jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés: a pozíció nehézségétől, a kliens fizikai állapotától függően £400 és £600 között hetente, ez minimum nettó 1240 GBP havonta
  • Tréning a munkáltató által, a tréning idejére szállást, reggelit és 7,2 GBP/ óra minimálbért biztosítanak
  • Hosszú távú külföldi munkalehetőség azzal az előnnyel, hogy a jelentkező évente többször 2-4 hétre hazalátogathat

Kint tartózkodás hossza:

  • a pozíció betöltését megelőzően kerül egyeztetésre, különböző hosszabb-rövidebb távú megbízásokról van szó, melyek időtartama 4-12 hét között változik

Helyszíne:

  • Angliai vidéki települések

A munkába állás költségeit a jelölt maga fizeti, amely összeg kb. 400 GBP, a következőkből tevődik össze:

  • repülőjegy ára kb. 100 GBP
  • költőpénz kb. 200 GBP
  • tartalék esetleges kiadásokra (ágyneműhuzat, tisztálkodó szerek, stb.)

Kérjük, csak angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal jelentkezzen.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Kórházi ápoló, Nővér
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 430000
Elvárt nyelvtudás Angol