www.cvonline.hu

Házi ápoló Ausztria

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Osztrák partnercégünk megbízásából szakképzett, németül beszélő házi ápolókat keresünk bentlakással, Ausztriába (Graz környékére).

Szállás, étkezés biztosított. A munkavégzés 2 vagy 4 hetes váltásokban történik.

Elvárások:

  • szakirányú ápolói/nővéri/gondozói végzettség
  • alapfokú német nyelvtudás (nem szükséges a nyelvvizsga bizonyítvány, interjú során teszteljük a beszédszintet)

Jelentkezni lehet fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.
Eredményes állásinterjú esetén az állások azonnal betölthetőek.

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...