www.cvonline.hu

Házfelügyelő

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

Exkluzív budai háromlakásos társasház keres

Házfelügyelőt

Elvárás:

  • Műszaki ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Diszkréció
  • Erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

  • Társasházon belüli közös használatú helyiségek takarítása
  • Kerti utak, járdák tisztántartása
  • Társasház műszaki berendezései működésének felügyelete
  • Kapcsolattartás a karbantartó szolgáltatókkal
  • Javítási és karbantartási munkálatok elvégzésének figyelemmel kísérése
  • Heti rendszerességgel fűnyírás (télen hó takarítás)
  • Egyéb házfelügyeleti teendők

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület
Munkaidő: 7-16 óráig
Munkába állás kezdete: akár azonnal

Önéletrajzot, referenciák és fizetési igény megjelölésével kérjük, a lenti e-mail címre küldeni.

Munkavégzés helye Budapest, XII. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest